d
c

Kdo jsme ?

Kdo jsme? Aktivní skupina lidí, kteří si řekli "dost!" a rozhodli se změnit situaci, povědomí a také životy zvířat. Zvířata si sama nepomohou, a proto jsme tu my, abychom jim podali pomocnou ruku. 

Tento web vznikl za účelem oslovení, co největšího počtu, podobně smýšlejících lidí. Věříme, že když své síly spojíme, dosáhneme tak výsledků. Jakých výsledků? 

Největší odměnou nám všem rozhodně bude každý zachráněný život. Zvířata osvobozena z množíren. Zrušení těchto míst. A nejen to, na našem seznamu je bodů samozřejmě více ale o tom už Vás budeme pravidelně informovat v rubrice Blog.
Kdo jsme? Aktivní skupina lidí, kteří si řekli “dost!” a rozhodli se změnit situaci, povědomí a také životy zvířat. Zvířata si sama nepomohou, a proto jsme tu my, abychom jim podali pomocnou ruku. Tento web vznikl za účelem oslovení, co největšího počtu, podobně smýšlejících lidí. Věříme, že když své síly spojíme, dosáhneme tak výsledků. Jakých výsledků? Největší odměnou nám všem rozhodně bude každý zachráněný život. Zvířata osvobozena z množíren. Zrušení těchto míst. A nejen to, na našem seznamu je bodů samozřejmě více ale o tom už Vás budeme pravidelně informovat v rubrice Blog.

 

 

Translate »